4 Aralık Salı - 2018

Modazum Telif Hakkı

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Modazum’a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Modazum’un önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Modazum’un yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Modazum, haberlerde kullanılan farklı kaynaklara ait görsel ve videoları kaynak belirtmeksizin kullanmamaktadır. Kaynak belirtilmeden kullanıldığını düşündüğünüz görsel veya videoları iletişim sayfamızdan bize bildirebilirsiniz.