Ana sayfa Giyim Elbise Modelleri Günlük Elbise Modelleri

Günlük Elbise Modelleri

12
0
Günlük Elbise Modelleri
Günlük Elbise Modelleri

Bu sezon bizleri dokulu, minimalist, desenli, anopark, oversize temalı koleksiyonlar bekliyor. Yumuşak görünümü ile dokunma isteği uyandıran bu modellerle en sevdiğiniz battaniyenize hoş bir şekilde sarılmış gibi hissedecek, sıcacık bir kış geçireceksiniz. Diz üzeri salaş paltolar gezgin ruhunu göz önüne çıkarmak isteyen bayanlar için ideal bir seçim.

60’ların havasını yansıtan düz hatlı paltolar, pürüzsüz dokuları ve akıllı tasarımları sayesinde “az çoktur” felsefesini vurguluyor. Baştan aşağı tek ton giyinmek zaten minimalistliğin yarısı diyebiliriz. Yakasız ve fermuar detaylı sade palto da ikinci yarı desek yanılmış olmayız. Bu tarzın renkleri daha soft daha yumuşak renkler olup örneğin bebe mavisi ve pudra tonları oldukça şık ve bir o kadar zarif ve sadeliğin kapılarını açıyor. Desenli kumaşları her sezon görmekteyiz adeta 80’lerin esintisini gördüğümüz tasarımlarda çiçek desenli modeller yine en gözdelerden.

Bugün Ne Giyeceksiniz?

Biraz hareketlenmeye ihtiyaç duyulan bu mevsimde bu eğlenceli motiflerle sonbaharın solgun yüzüne bir ışık açabilirsiniz ve son olarak rahatlığı arayan hanımlar için militer çağrışımlar yapan anopark parçalar modada en hit zamanlarını yaşamaktadır. Bu trende en iyi şekilde ayak uydurmak için kürk yada deri detaylı olanları deneyin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here